BT Content Slider

8.kolo Pce I.tř: Benešovice vs Kučerka

Dohrávka 8.kola určila vítěze základní části.

V původní termín pršelo, tentokráte přespříliš slunečně a teploty vysoko přes třicet. Že nepříjemně foukalo asi není třeba psát, to je v Benešovicích standard. Sešli se celky, které v základní části utrpěly pouze jednu prohru a tak se hrálo o vítěze základní části. Jak Benešovice tak Kučerka určitě nepatří k favoritům soutěže a tak se jedná o skutečně překvapivý vývoj. Na Kučerku by v případě prohry čekalo ve čtvrtfinále Dynamo - extra nepříjemný soupeř. Rozhodně bylo o co hrát. Základ domácích i hostů komplet.

První trojka pro Kučerku, ale potom Benešovice udeřily - porazily elitní formaci Dana a Dana a to jak ve trojkách a hned následně i ve dvojkách - 2:1. K tomu ve druhé dvojce se v prvním setu vysoké vedení 7:3. Postupně se ale začal obraz hry obracet. Ve dvojce v poli úřadoval David a proměňoval i na útoku. Podařilo se otočit hned první set a ve druhém hned zakončit. Lukáš s Vencou ve třetí dvojce bez problémů další bod. Elitní formace připsala vítězný čtvrtý bod.

Kučerka vítězí v základní části soutěže. Ve čtvrtfinále jde na Dolní Ředice.

Benešovice vs Kučerka - 2:5

Zápis tentokráte není, zapomněl jsem. Edit: Zápis přidán - Pavel Kosek poslal.