BT Content Slider

7.kolo KS: vítězná šňůra?

Překvapivé vítězství jsme si přivezli ze Šacungu.

Na Šacung jsme jeli značně oslabení a to jen v šesti a z toho dva fluktuanti. Cestou jsme horečně počítali jak to postavit aspoň k uhrání remízy. Na místě jsme zjistili, že soupeř má značnou početní převahu a při pozdravu jsem, značně zmaten, koukal bezmála na celé fotbalové mužstvo.

Zápas měl zpočátku očekávaný průběh. Naše elitní dvojka - Honza Hykel, Venca Dostál - si hladce připsala první bod a naše obětní dvojka složená z fluktuantů Pepy Forejta a Martina Ďurany svůj bod stejně ochotně odevzdala. Trojky měly stejný průběh. V nepárové části opět došlo k dělbě bodů, tentokrát ale neplánovaně. Třetí dvojka - Peter Rackovský, Michal Němec - si díky spolupráci domácích připsala bod - mimochodem první letošní bod pro naší třetí dvojku. Singl patřil ale domácímu Zajícovy, který utnul vítěznou šňůru Hykelovi.

V odvetách nejprve překvapila naše slabá formace - Ďurana, Forejt, Němec - a ve dvou setech si došla snadno k bodu. Následně se naše údernější trio - Hykel, Dostál, Rackovský - vylízalo v prvním setu ze stavu 9:5 a dokázalo otočit. Ve druhém setu za stavu 9:9 skvělou prací na bloku Hykel zajistil minimálně remízu. Tečku za utkáním překvapivě napsalo naše duo fluktuantů, které si ve dvou setech trpělivou hrou získalo převahu nad domácí první dvojicí.

SK Šacung ČNES 1947 Benešov C vs TJ Sokol Čáslav - 3:6. Všechna utkání dvousetová. Pouze v jednom zápase se stav dostal na 9:9.