BT Content Slider

9.kolo Pce I.tř: Ostřešany vs Dynamo

Poslední kolo, souboj o titul.

V posledním kole na Kozí Vrch zavítalo Dynamo. Obě mužstva měla jednu prohru a jednalo se tedy o souboj o titul, kde vítěz bere vše. Dynamo dorazilo v pěti lidech plus jeden fluktuant. Chyběli jim asi čtyři lidi základu a mrdu přes síť umí dát jen Johny Němec a Adam Nastoupil. Ostřešany bez Martyho, ale s Kopem. Takže jasná záležitost. Aspoň takový byl předpoklad. 

První trojka Kopík,Piky a Kůča začala velmi vlažně a nakonec prohrála ... ukázalo se, že Pavel není ve fyzické pohodě a musí pro dnešek končit. Hned v další trojce Adam Nastoupil utáhnul svoje veteránské pole. Ostřešany srovnaly brisktně ve dvojkách, poslední dvojku ale Dynamo nabilo  - Johny a Adam si ji pohlídali - 2:3. V první odvetné trojce první set těsně pro hosty, ve druhém ale výbuch a kanár. Rozhodlo se ve třetím, kde pro změnu domácí nebyly schopni přijmout a prohrály 4:10. Dynamo má titul. V poslední trojce korekce stavu pro domácí.

Ostřešany měly vyhrát i bez Pavla, jednoznačně. Je vtipné, že na míče i přes prohru byl poměr 148:130 pro domácí ... značný rozdíl.

Zápis níže.

Foto a Záznam později.

gallery1 gallery1