BT Content Slider

o 3.místo Pce I.tř: Benešovice vs Kučerka A

Benešovice po zásluze třetí, avšak utkání těsnější než výsledek napovídá.

Poražení semifinalisté se sešli na hřišti lépe postaveného po základní části. Tedy v Benešovicích. To je pro domácí výhoda. Vítr, na ten se mohou spolehnout a dezorientace otevřeným prostorem ... klasika.

V souboji o třetí místo předvedli domácí svoje přednosti. Kompaktní hra, solidní pole, dobrá mezihra. Taktéž vyrovnaností kádru převýšili svého soupeře. Ten pro změnu předvedl špatný výkon.

Konečný výsledek byl 4:2 pro domácí. Poslední zápas se neodehrál, kvůli mizejícímu světlu. Benešovice zcela přejeli Kučerku ve druhé trojce, druhé a třetí dvojice - V těchto zápasech byl mimochodem medián získaných míčů za set Kučerkou dva. Skutečně dva, tedy číslo mezi jedničkou a trojkou. V posledním zápase ale Kučerka sahala po vítěství když se jí podařilo urvat první set a ve druhém se dostala taktéž na devítky, pokažený servis ale šance zrušil. Elitní sestava hostů tak sedmý zápas rozhodnout nemohla.