BT Content Slider

Výsledkový servis 2023: 14.týden

Seznam článků

Přeborníkem kraje rezerva Čelákovic.

Letošní ročník středočeského krajského přeboru vyvrcholil boji o konečné umístění. Na programu byla poslední dva utkání, a to finále a utkání o 3.místo.

Ve finále hostily Mokrovraty na svém hřišti béčko Čelákovic. Čelákovičtí sice přijeli k utkání v minimálním možném počtu, ale opět se třemi hráči se zkušenostmi z extraligy. To je favorizovalo, což se plně projevilo v obou úvodních zápasech dvojic. Za stavu 0:2 se ovšem domácím podařilo v zápase prvních trojic přetlačit soupeře dvakrát 10:9 a snížit na 1:2. Druhou trojici ovládli po setech 7:10 a 8:10 opět hosté. Nejdramatičtější průběh přinesla oba následující zápasy, které rozhodovala až třetí zkrácená sada. V zápase singlu hostující Bareš rozhodl za devítek a v první křížové trojici, opět hosté 8:10. Titul po bezmála dvou a půl hodině tak zaslouženě putuje do Čelákovic.Vítězové naposledy získali ještě jako A tým tuto trofej v ročníku 2006.

V utkání poražených semifinalistů a repríze loňského finále hostily Vrdy tým Zaječova.

Hosté nastoupili k utkání v minimálním možném počtu šesti hráčů a to, jak se ukázalo později bylo rozhodující. Domácí tým zvládl obě úvodní dvojice vítězně a šel do vedení 2:0. Navíc se v následujícím zápase prvních trojic zranil zaječovský Vaníček a zápas museli hosté skrečovat. Malou záplatou byla výhra jejích druhé trojice a snížení na 3:1. Po vítězství Vrdů v zápase singlu se šlo do sprch, jelikož Zaječov neměl hráče na střídaní za Vaníčka a musel skrečovat i první zápas křížových trojic.

Výsledek finále:

Nohejbalový klub Mokrovraty – TJ Spartak Čelákovice B 1:5 sety 4:10 míče 107:135

Sestava Mokrovraty: Stupka, Novák, Nápravník, Kyrián, Drábek, A.Mochán, P.Mochán a Uher.
Sestava Čelákovice B: Hejtík, Bareš, Löffelmann, Seidl, Štěpánek a Marek.

Výsledek o 3.místo:

TJ Slavoj Vrdy - Nohejbalový klub Zaječov 5:1 sety, míče nebyly k dispozici

Sestava Vrdy: Frank, Brož, Žaloudek, Kyliánek, Havránek, Schreiber a Hurda.
Sestava Zaječov: Kebrdle, Ungr, Vaníček, Zavadil, Krajdl a Hnizdil.

Konečné pořadí KP družstev mužů 2023:
1. TJ Spartak Čelákovice B
2. Nohejbalový klub Mokrovraty z.s.
3. TJ Slavoj Vrdy
4. Nohejbalový klub Zaječov z.s.
5. SK Šacung Benešov/ Sokol Zvánovice